На пропозицію Олександра Пуршаги депутати міської ради не будуть працювати ще тиждень: понад 170 чернівчан не дочекалися розгляду своїх питань


На пропозицію Олександра Пуршаги депутати міської ради не будуть працювати ще тиждень: понад 170 чернівчан не дочекалися розгляду своїх питань
13.06.2019, 19:24

Засідання не змогли розпочати, адже кворуму немає

Нагадаємо, вже декілька разів міський голова скликав сесію, і депутати не приходять. 

Проблема в тому, що досі не розглянуті питання березневої сесії, не опрацьований порядок денний квітневої, не розпочата травнева,а вже через два тижні має розпочатися червнева сесія. 

Вчора, 12 червня, у сесійну залу прийшли 18 депутатів.  Сьогодні, 13 червня — ще менше, лише 12 міських обранців.  Олексій Каспрук оголосив, що засідання при такій кількості депутатів розпочати неможливо.

І додав, що голова фракції «Батьківщини» Олександр Пуршага зібрав сьогодні погоджувальну раду о 9.30, де вирішили перенести засідання на наступний четвер. 

«Я звертаюся до тих, хто не хоче працювати, хто саботує роботу, складіть мандати і йдіть геть. Примусити депутатів ходити на сесії я не маю права. Згідно нашого регламенту вся відповідальність та контроль за відвідуваністю депутатами пленарних засідань та комісій, лежить на секретарю міської ради, який і очолює весь цей процес саботажу у міській раді» — заявив О.Каспрук. 

Олександр Пуршага пояснив, що запропонував перенести сесію саме для того, щоб вирішити всі дискусійні питання і не зривати більше засідань. 

«Ви,Олексію Павловичу, так само несете відповідальність за це, як і ми, якщо вам щось не подобається, складайте повноваження і йдіть геть» — додав депутат.

Джерело: https://acc.cv.ua/ 

 

Окремі депутати міської ради порушують закон та нехтують своїми обов’язками перед чернівчанами

П’ять планових засідань Чернівецької міської ради  мало відбутися з початку цього року.  На їх розгляд було внесено 311 проектів рішень, з яких 283 планових питання та 28 додаткових.  Станом на 13 червня міська рада прийняла лише 119 рішень або лише 38% від внесених на її розгляд.

Читайте також  З Евересту вивезли три тонни сміття

Натомість станом на 13 червня цього року міська рада скликалася на засідання  15 разів. Три з цих засідань через відсутність кворуму не відбулися.

За даними  організаційного відділу  міської ради, одинадцять засідань ради із 15  пропустив депутат Віталій Михайлішин, сімсесійних засідань пропустили депутати Андрій Кандиба, Любов Сорохан, Максим Тихонович, Валерій Чинуш, на шести засіданнях були  відсутні Віталій Матвієнко, Аркадій Мунтян, третину (5)  засідань  пропустили Ігор Наконечний, Назар Моклович, Андрій Ілюк, Юлія Цуркан,Роман Гаїна, Анатолій Чесанов.   На чотирьох засіданнях були відсутні Ярослав Петришин, Володимир Моклович,Богдан Ковалюк, Володимир Сєхов, Андрій Кавуля, Тетяна Бешлей, три засідання пропустили Іван Гончарюк, Андрій Брязкало, Віктор Савчук, Ромео Скрипа, Олександр Пуршага, Сергій Греков, Володимир Бешлей. Жодного сесійного засідання у цьому році не пропустили лише два депутати -Юлія Сафтенко та  Василь Осачук.

Відповідно до статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» депутат зобов’язаний брати участь у роботі сесій ради, засідань постійної та інших комісій ради, до складу яких його обрано.

На час сесій, засідань постійних комісій рад, а також для здійснення депутатських повноважень в інших, передбачених законом випадках, депутат звільняється від виконання виробничих або службових обов’язків з відшкодуванням йому середнього заробітку за основним місцем роботи та інших витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, за рахунок відповідного місцевого бюджету.

Читайте також  У січні потік населення до Криму і з нього збільшився на 17% – МінТОТ

Відповідно до статті 9 Регламенту міської ради у разі неможливості прибути на пленарне засідання Ради чи засідання постійної комісії депутат повідомляє про це Міського голову чи Секретаря Ради, голову відповідної постійної комісії. Контроль за відвідуванням депутатом пленарних засідань Ради, засідань постійної комісії, членом якої він є, покладається на секретаря міської ради.

У разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, невиконання ним без поважних причин рішень і доручень ради та її органів відповідна  рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку.

 Через блокування роботи міської ради  понад 170 чернівчан не дочекалися розгляду своїх питань

Чергове сесійне засідання міської ради 13 червня не відбулося  через відсутність кворуму. У сесійному залі зареєструвалися лише 12 депутатів. Присутні у залі секретар міської ради Василь Продан та депутат Анатолій Чесанов електронну реєстрацію не пройшли.  Міський голова Олексій Каспрук  нагадав депутатам, що  брати участь у  роботі пленарних засіданнях міської ради є  обов’язком депутата.

Станом на 13 червня міська рада  не спромоглася розглянути  28  проектів рішень, які були  внесені до розгляду ще у березні  цього року. 10 серед цих проектів містять  звернення понад 170  мешканців, підприємців, які очікують на розгляд свого питання з березня, а окремі  з лютого цього року.

На розгляд  міської ради у  січні цього року було внесено 66 проектів рішень (57 планових та 9 додаткових), які розглядалися впродовж трьох засідань (31 січня, 12 та 18 лютого). Січневій сесії вдалося прийняти 26 проектів рішень із 66 або 39%.

Читайте також  Нацбанк почав стрес-тестування 29 банків

На засіданні міської ради у лютому цього року було заплановано до розгляду 73 проекти рішень та додатково внесено 7 проектів. Сесія працювала  три дні ( 28 лютого, 5 та 15 березня)  та за цей час  змогла прийняти 58 рішень .

У березні міська  рада  планувала розглянути 61 проект рішення. За два дні роботи – 28 березня та 11 квітня  — міська рада спромоглася прийняти 27 рішень, а решта питань, не розглянутих у лютому-березні, перенесено на розгляд міської ради у квітні  цього року.

Квітнева сесія, у порядок денний якої 59  планових проектів рішень , яка розпочала роботу 25 квітня, до 13 червня  змогла  прийняти лише 8 рішень. Перенесені з  лютого та березня  проекти рішень залишилися не розглянутими, як  і 45 проектів рішень, внесених  на  планове травневе засідання  міської ради.

На квітневій сесії не розглянуто три проекти рішень, які міська рада  розглядає та вивчає ще з грудня минулого року, а також 2 проекти рішень, які розглядаються із січня цього року. Питання делегування представників громади Чернівців до складу Госпітальної ради  Центрального округу було заплановано до розгляду міською радою ще у лютому 2018 року і оприлюднено для обговорення громадою у січні минулого року.

         В черговий раз для розгляду проектів рішень,які не вдалося  прийняти у березні-травні, депутати зберуться на сесійне засідання  20 червня.

Джерело: BukNews

Подилитися з любов'ю:

Схожі повідомлення

Пентагон надсилає додаткові підрозділи на Близький Схід через напад на танкери... Оборонне відомство США оголосило 17 червня, що додатково надсилає близько тисячі військових на Близький Схід через новий напад на танкери в Оманській затоці. В...
Комітет захисту журналістів закликав Зеленського сприяти звільненню Асєєва... Базований у Нью-Йорку Комітет захисту журналістів (КЗЖ) закликав президента України Володимира Зеленського сприяти звільненню журналіста Радіо Свобода Станісла...
У Китаї сталися сильні землетруси, є жертви У Китаї зафіксували кілька сильних землетрусів ...
ДТП з українцями в Польщі: помер останній учасник аварії... Фото: pixabay.com У польській лікарні після ДТП помер 19-річний українець ...
«Чорне море» на вулицях Гонконгу. Два мільйони жителів регіону знову протестують... Близько двох мільйонів жителів Гонконгу в темному одязі, за даними організаторів, вийшли на чергову протестну акцію після того, як влада відклала – а не скасува...
Колишній президент Єгипту Мурсі помер після виступу в суді – ЗМІ... Колишній президент Єгипту Мухаммад Мурсі у віці 67 років помер після виступу у суді. Про це повідомляють Aljazeera та ВВС з посиланням на державні ЗМІ країни. ...
Макрон проти повного виходу РФ з Ради Європи... Президент Франції Еммануель Макрон ...
США планують удар по об’єкту в Ірані — ЗМІ... Фото: Getty Images У США обговорюють ідею авіаудару по Ірану ...
«Росія має виконати рішення Міжнародного трибуналу і повернути 24 українських мо... Президент України Володимир Зеленський заявив у Парижі, що Росія має виконати рішення Міжнародного трибуналу з морського права у справі захоплених Росією украї...
У США назвали «ядерним шантажем» заяви Ірану... Важководний реактор в іранському місті Арак ...
 • Афіша

 • Погода

  booked.net

  Курс валют

  Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua
 • Адреса:
    вул. Українська, 22
    58000, Чернівці
    +38 0372 553212
  office@bukovyna.pp.ua
  Понеділок - П'ятниця
  10:00 - 18:00
  shares